Hızlı geç

Akademik İş Birliği ve Burs Desteği

Akademik İş Birliği ve Burs Desteği

Dünyanın bilimle ve birlikte daha güzel bir yer olacağına inanıyoruz

Dünyanın bilimle ve birlikte daha güzel bir yer haline geleceğine inanarak, faaliyet alanlarımızda akademik faaliyet gösteren kişi veya kuruluşları maddi-manevi destekliyoruz.

Şirketimizin faaliyet alanlarında nitelikli bilgi üretmek amacıyla lise düzeyinden lisans düzeyine, yüksek lisans ve doktoralı tüm akademik çalışmalara olan ihtiyacını karşılamak üzere ve bu programlarda öğrenim gören öğrencilerimizi desteklemek için şirketimiz tarafından verilen bir nakdi burs programıdır

DESTEK PROGRAMLARIMIZ

Nakdi Burs Desteği

Her ay düzenli ve nakden banka hesabınıza ödenmek üzere yatırılan burs desteğidir.

Laboratuvar Kullandırma Desteği

Çalışmalarınızda ihtiyacınız olan laboratuvar çalışmalarını şirketimiz bünyesindeki ekipmanların ücretsiz olarak kullandırılması desteğidir. İhtiyacınız olan makine-ekipman kendi laboratuvarımızda mevcut değilse ayrıca temin edilir.

Fikri ve Akademik Danışmanlık

Kimya alanında yüksek lisans ve doktora düzeyinde öğrenim gören öğrencilerimize bilgi ve akademik anlamdaki danışmanlık desteğini ifade eder.

Biz size güveniyor ve kapılarımızı açıyoruz. Dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Yurtdışı Eğitim Desteği

Yurtdışında olan mesleki eğitimlere katılmanıza yanınızda oluyoruz. Yurtdışındaki sektörel yenilikleri yerinde takip etmek, aynı zamanda kendinize yeni network edinmeniz için sizleri destekliyoruz. Bizimle birlikte yurtdışı çok uzak değil.

Kurs ve Sertifika Desteği

Mesleki eğitim kursları ve bu kurslar karşılığında verilen uluslararası sertifikalar alma fırsatı sunuyoruz. Kimya Mühendisleri Odası, Kimyagerler Derneği, TUV Türk gibi firmaların periyodik olarak düzenlediği kurslara katılmaları için destek veriyoruz. Sizin kariyerinizi en az siz kadar önemsiyoruz, bilindiği üzere üniversiteden mezun olduğunuzda sektörde uzman olan insanlar tarafından verilen eğitimlere ihtiyaç duyuluyor bu ihtiyacı karşılamanıza destek oluyoruz.

Formülasyon ve Uygulama Danışmanlığı Desteği

Sektör uzmanları tarafından etkinliği ispatlanmış formülleri denemenize, bu formülleri geliştirmenize, kendinize ait formüller bulmanıza olanak sağlıyoruz. Yapacağınız Ar-Ge çalışmanıza sektörde uzman personeller tarafından danışmanlık verip yapacağınız Ar-Ge çalışmalarınızda size yol haritası çiziyoruz.

Markalaşma Desteği

Bir fikriniz var ve bu fikri hayata geçirmek istiyorsunuz. Fikrinizin gerçek hayattaki en büyük karşılığı markanızdır. Bu markalaşma aşamasında profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız. Markanın bulunması, logonuzun tasarlanması, patent başvurularının yapılması gibi aşamalarda sizinle birlikteyiz.

İmalat Uygulama Desteği

Laboratuvar ortamında denemelerini yaptığınız projelerin gerçek hayata geçirilmesini tecrübe edin. İyi İmalat Uygulamaları hakkında dünya standartları olan GMP ( Good Manufacturing Practices) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmanızda yanınızda olacağız.

Deneyim Desteği

Her şirket deneyim ister! Okul bitti, şimdi sırada iş hayatına atılmak var ancak her şirket doğal olarak deneyim ister. İşte tam burada CosmeticsLab+ Cosmetics sizlere deneyim imkanı sunuyor cv nize deneyim olarak yazabileceğiniz uygulamalı bir çalışma imkanı sunuyor. Hemen Başvurunu Yap.

Staj Desteği

Üniversitelerin staj programları kapsamında sizlerle birlikte oluyoruz. Stajınızı üretim ve laboratuvar ortamı görerek tamamlamanızı sağlıyoruz. Stajınız bittikten sonra kendinizde olan farkı göreceksiniz.