Hızlı geç

Private Label

Kontratlı İmalat

20 yıllık deneyimli ekibimizle sizlerleyiz

Cosmetics Lab'ta 20 yıllık deneyimli ekibimizle, sürekli inovasyon, yenilik ve kalite prensiplerimizle ürünleriniz emin ellerde. Basitçe söylemek gerekirse, Uluslararası kalite kuruluşlarının katı güvenlik düzenlemelerine anında uyum sağlayan ve hızlı dönüş yapan, güvenebileceğiniz bir şirketiz.

Uzman bir ekip ve çevre dostu bir üretimden güç alıyoruz.

Ne elde edebiliriz?

Hızlı bir geri dönüşle, çeşitli kozmetik ve diğer ürünleri üretebilir, test edebilir, doldurabilir ve paketleyebiliriz. Buna cilt bakımı, saç bakımı ve daha fazla ürün çeşitliliği de dahildir. Ürünlerinizi kavanozlara, serum şişelerinde, 30 ml’den 2000 ml’e kadar otomatik olarak şişelere doldurabilir, etiketleme makinelerimizde anında etiketleyebilir ve daha sonra paketleme makinelerimizde paketleyip el değmeden çok kısa sürede büyük siparişlerinizi istediğiniz tarihte teslim edebiliriz.

Talep edeceğiniz ürün, kendi formülünüzden oluşturulacağı gibi eğer farklı bir formülasyon talep edilirse laboratuvarlarımızda geliştirilen formülasyon kataloğumuzdan da seçim yapabilirsiniz. Bizim olan sizindir prensibiyle çalışacağımız iş ortaklarımızla ürünleriniz üretime girdiği andan itibaren fabrikamızda ofis imkanı da sunarak üretimin her noktasını izleme imkanı da sunuyoruz.

Biz kendimize güveniyoruz bu sebeple olabildiğince şeffaf olmaya çalışıyoruz.

Kalite kontrolümüz konusunda çok katıyız ve güvenliğe bağlıyız, bu nedenle AB içinde ve ötesinde satılacak ürünler için gerekli tüm testleri gerçekleştirebiliriz.

Ayrıca güvenlik, cilt testi, yama testi, TVC, SPF ve kararlılık açısından test edilirler.

Bu güvenlik testleri, ürün güvenlik dosyalarıyla birlikte bir rapor halinde derlenir. Ürününüzü aldıktan sonra, her seferinde aynı yüksek kaliteli ürünü almanızı sağlamak için size özel olan formülü şahit numunelerinizle birlikte laboratuvarımızda güvenli halde saklıyor ve bu sayede her siparişinizde aynı kaliteyi tekrarlayabiliyoruz.

Neler üretebiliriz?

Marka sahipleri, e-ticaret perakendecileri, klinik grupları, kaplıcalar dahil olmak üzere çok çeşitli müşteriler için üretim yapıyoruz.

Influencerlar, süpermarketler, klinik uygulama merkezleri ve güzellik merkezleri. Kararlaştırılan tarihe kadar tamamlanan üstün kaliteli ürünleri, sürekli aynı kalitede ürün tekrarlanabilirliği, sizin adınıza kalite kontrol ve güvenceli yükümlülük sözleşmesi ile alacaksınız. Aşağıdakiler dahil geniş bir ürün yelpazesi üretebiliriz:

 • + Cilt Bakım Ürünleri
 • + Saç Bakım Ürünleri
 • + Vücut Bakım Ürünleri
 • + Oda Kokuları
 • + Kozmetik ve Güzellik
 • + Aromaterapi
 • + Erkek Bakımı
 • + Temizlik
 • + Güneş Koruyucu Kremler
 • + Göz Çevresi Bakımı
 • + Çok daha fazlası